Haber

Sultangazi’de Balkon Hırsızlığı Şüphesi

SULTANGAZİ’de bir binanın ikinci katında oturan kadın, kızının balkonda birinin olduğunu söylemesi üzerine balkona geldi. 3 kişiyle karşılaşan kadının bağırması üzerine zanlılar olay yerinden kaçtı. O anlar üst katta oturanlar tarafından cep telefonuyla görüntülendi. Balkonda bulunan 3 kişinin yan binada yaşadığı öğrenildi.

Olay, 14 Temmuz Cuma günü öğle saatlerinde 50. Yıl Mahallesi’nde meydana geldi. Hatice Vatansever evdeyken küçük kızı balkonda birinin olduğunu söyleyince gerçek koşarak balkona geldi. Balkonda üç kişi olduğunu gören Vatansever, büyük bir tedirginlik yaşadı. Vatansever’in, ‘balkonumda ne işin var?’ Bağırma üzerine 3 kişi yan binaya kaçtı. O anlar üst katta oturan bir kişi tarafından cep telefonuyla kaydedildi. Görüntülerde, 3 kişinin yan binadaki apartman boşluğunun üzerindeki sac üzerinde yürüdüğü görüldü. Vatansever’i büyük dehşete düşüren 3 kişinin yan binada yaşadığı ortaya çıktı.

“BALKONUMDA 3 KİŞİYDİ, 1’İ YARI ÇIPLAK”

Hatice Vatansever yaşadığı korkunç anları anlattı. Vatansever, “Mutfakta yemek yapıyordum. Çocuğum balkonda birinin olduğunu söyledi. Koştum geldim. Balkonda penceremin önünde biri yarı çıplak üç kişi vardı. camı hızla açıp ‘Benim balkonumda ne yapıyorsun? Hemen polisi arıyorum’ dedi. Eşim Mesut’u arayarak “Ondan sonra hızla buradan çıktılar. Çıktılar ama ben buradan izliyorum. Sesleri duyulur. O sırada üst komşum fotoğrafı çekti. Gelip gidiyorlar ve benim yanımdaki binanın yanındaki daireye giriyorlar.”

“HIRSIZ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM” Hatice Vatansever, birkaç gün önce yaşadıkları binada hırsızlık teşebbüsü olduğunu belirterek, “Hırsız olduklarını düşünüyorum. Çünkü ondan birkaç gün önce binamızda hırsızlık teşebbüsü olmuştu. komşular ‘hırsız var’ diye bağırdılar sonra balkonda adamları gördük polisi aradım aradım apartmanı aradılar bir şey bulamamışlar sonra bakarız dediler sonra orda Ses çıkmadı.Bu kişilerin oturma izni olmayan Fas asıllı kaçak kişiler olduğunu ve yanımızdaki 3 numaralı apartmanda yaşadıklarını söylediler.

Görüntü dökümü: ———————— Binanın çatısında 3 kişi boşluk-Hatice Vatansever ile röportaj-Genel ve detaylı görüntüler

karakecili-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu