Teknoloji

Cities: Skylines II duyuruldu: Game Pass’te ilk gün!

 
Yayıncı Paradox Interactive ve geliştirici Colossal Order, şehir kurma simülasyon oyunu Cities: Skylines II’yi PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) için duyurdu. Oyun 2023 yılında çıkacak. İlk günden itibaren Xbox Game Pass’te de satışa sunulacak.
 
Devam oyununda birçok iyileştirme bizi bekliyor
 
 
 
Yeni oyun Cities: Skylines II ile birlikte herhangi bir kısıtlama olmadan kendi şehrimizi kurabileceğiz ve bu şehrin her bir parçasıyla ayrı ayrı ilgilenebileceğiz. Yeni oyunda ilk oyunun geliştirilmiş mekanikleri ve dahası bizlere sunulacak. Colossal Order geliştirici grubunun CEO’su Mariina Hallikainen, ikinci oyunla ilgili çeşitli açıklamalarda bulundu ve şunları söyledi:
 
“Cities: Skylines sekiz yıl önce yayınlandı. Şehir kurma oyunlarının ortasında büyük bir hit haline geldi ve birçok yapım ondan ilham aldı. Yarattığımız etkiden gurur duyuyoruz.
 
İlk oyunla birlikte büyük bir topluluk oluşturup birçok oyuncuyu şehir simülasyon oyunumuzla bir araya getirdik. Şimdi ikinci oyunla tekrar geri dönme zamanı. Size daha gelişmiş bir kentsel simülasyon deneyimi sunmak istiyoruz.”
 
Yayınlanan duyuru fragmanı oldukça ilgi çekici görünüyor. Bakalım yeni oyun bizlere neler sunacak.
 
Cities: Skylines II duyuru fragmanı
 
 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu