Teknoloji

Gelecek Hafta Capcom Spotlight Açıklandı

Önümüzdeki hafta sabırsızlıkla izleyeceğimiz iki sunum bizleri bekliyor. Bunlardan ilki geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaştığımız Paradox Announcement Show 2023 oldu. Dün de benzer bir duyuru Resident Evil yayıncısından geldi. Capcom Gündem sunumu 10 Mart 2023 Cuma 01:30aynı anda başlayacaktır.

Uzun zamandır beklediğimiz Resident Evil 4 Remake ile tanışmamıza çok az bir süre kaldı. Geçtiğimiz günlerde gerçekleştirilen State of Play yayınında üçüncü fragmanı ile karşımıza çıkan yeniden yapım ile 24 Mart 2023 Cuma günü PC (Steam), PlayStation 4, PlayStation 5 ve Xbox Series platformlarında yeniden buluşacağız.

Capcom’dan Capcom Spotlight Geliyor!

Oyun çıkmadan önce promosyonlara devam eden Capcom, Resident Evil 4 Remake hakkında yeni bilgiler sunmaya devam edeceği Capcom Spotlight sunumunu duyurdu.

Yirmi altı dakika sürecek ve Youtube, Twitch, Facebook ve TikTok kanallarından izlenebilecek sunumda Exoprimal, Monster Hunter Rise, Mega Man Battle Network Legacy Collection ve Ghost Trick: Phantom Detective de yer alacak.

Japon oyun devi ayrıca, 01:10 CEST’de başlayacak bir Capcom Spotlight’tan önce yirmi dakikalık bir gösteri olacağını söyledi. Ancak bu gösteri sırasında ne göreceğimiz bilinmiyor.

Hatırlayacağınız üzere State of Play sırasında Resident Evil 4 Remake için özel bir demo yayınlanacağı da söylenmişti. Muhtemelen demo yayın tarihi ve/veya içeriği ile ilgili bilgiler bu vesileyle karşımıza çıkabilir. Ayrıca oynanışa dair yeni detayları paylaşmak ve başka bir fragman görmek de mümkün.

kilimli-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu